Assos Turları Tatil Home Kuzey Ege’nin Mitik Adasında Unutulmaz Bir Tatil!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Gruplara Özel Assos Turları

Kuzey Ege’nin Tadını Sevdiklerinizle Çıkarın!

Assos’un güzelliklerini tek başına keşfetmek istemeyenler için gruplara özel Assos turları ile özel fırsatlar sunuyor, yalnızca tatilinize odaklanmanızı sağlıyoruz.

Tatil Home Assos Turları olarak anlaşmalı olduğumuz oteller, konaklama tesisleri ve ulaşım firmaları aracılığıyla gruplara özel Assos turları düzenliyor, tüm ayrıntılarıyla planladığımız grup turları ile zamanınızı ve bütçenizi verimli kullanmanıza olanak tanıyor, yaratıcı organizasyonlarla tatilden aldığınız keyfi arttırıyoruz…

Siz de gruplara özel Assos turları ile birlikte bir macera atılmaya ne dersiniz? Sevdiklerinizle Assos’un güzelliklerini paylaşın, unutulmaz anılar biriktirin, tatilinizin eğlence dozunu zirveye taşıyın!

Gruplara özel Assos turları ekonomik fiyatları ile bütçe dostu olmakla beraber dilediğiniz gezi rotası ile tamamen size özel bir anlayışla planlanmaktadır.

Unutulmaz Bir Yaz Tatili İçin Assos Turları

grup turlari

Assos Turları

Birlikte yaptığınız tur planını Tatil Home Assos Turları ayrıcalığıyla kusursuz bir biçimde hayata geçirmeye ne dersiniz?

Bütçenizi ve tatil planlarınızı bizimle paylaşın, Assos grup turları için birlikte tur destinasyonunu, konaklama yerlerini ve ulaşım seçeneklerini belirleyelim, hayalinizdeki tatili Assos Turları ailesinin gruplara özel fırsatlarıyla gerçeğe dönüştürün… Assos’un tadını sevdikleriniz, arkadaşlarınız veya ekibinizle çıkarın!

Tatil anlayışınıza, ilgi alanlarınıza ve bütçenize en uygun grup turları için tur danışmanlarımızla görüşün, fiyat bilgisi alın ve bavulunuzu hazırlayın!

Assos Ulaşım

Assos’un keyfini tek başına çıkarmak istemeyenler için gruplara özel Assos turları ile özel fırsatlar sunuyor, yalnızca tatilinize odaklanmanızı sağlıyoruz.

Tatil severlere yalnızca bir tatil acentesi olarak hizmet vermekle yetinmiyor, Assos Turları Tatil Home olarak yüksek hizmet standartları ve geniş araç filosuna sahip kurumsal partnerlerimiz aracılığıyla grup turları için konforlu ulaşım seçeneklerini tatilcilerimizle bütçelerine uygun çözümlerle buluşturuyor, ihtiyacınıza uygun araç seçenekleri arasından tercih yapmanıza imkan veriyor, Assos turu için özel güzergahlar belirleyerek planladığınız tatili hayata geçiriyoruz!

Arkadaş gruplarından şirket etkinliklerine, dernek toplantılarından fotoğraf kulüplerine kadar farklı gruplara özel tur fırsatlarımızdan yararlanmak için vakit kaybetmeden tur danışmanlarımızla iletişime geçin…

şirket turları
gruplara özel Assos turları

Assos Konaklama

Unutulmaz bir Assos turunun tadını hep birlikte çıkarmanız için geniş tatil ağımız sayesinde sizlere konaklama söz konusu olduğunda da ayrıcalıklı fırsatlar sunuyoruz.

Anlaşmalı otellerimiz aracılığıyla sizlere doğa evlerinden 5 yıldızlı lüks konaklama ve SPA tesislerine kadar farklı konseptlerle bölgenin en iyi otellerinde konaklama imkanı sağlıyor; TV, mini bar, klima, Wi-Fi, açık büfe kahvaltı, akşam yemeği, otel içi etkinlikler ve diğer olanaklarla tatilinizin keyfini çıkarmak dışında hiçbir ayrıntıyla uğraşmak zorunda kalmadığınızdan emin oluyoruz…

Gruplara özel konaklama fırsatları ile tatilcilerimizin kaliteli konaklama imkanlarından yararlanmalarına özen gösteriyoruz…

Assos Toplantı Organizasyonları

Anlaşmalı olduğumuz oteller, konaklama ve etkinlik merkezleri ile kurumsal organizasyon hizmeti veriyor, çalışanlarınız ve kurumsal partnerlerinizle gerçekleştireceğiniz etkinlikleri sizin için planlıyoruz.

Bayi toplantıları, yönetici ve zirve buluşmaları, ürün lansmanları, şirket içi eğitimler, motivasyon etkinlikleri, basın toplantıları, seminer, sempozyum ve kongreler için zaman ve insan kaynağı ayırmaksızın kusursuz bir organizasyon gerçekleştirmenize destek oluyor, detaylarla zaman kaybetmeden projelerinizi hayata geçirmenize destek oluyoruz.

Assos turları ile ulusal ve uluslararası firmaların kurumsal ihtiyaçlarına yanıt veriyor, düzenlediğimiz organizasyonlara yenilikçi ve yaratıcı imzamızı atıyoruz.

assos grup turları

Sosyal Medyada Biz

Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (850) 532 33 98