Assos Turları Tatil Home Kuzey Ege’nin Mitik Adasında Unutulmaz Bir Tatil!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

İletişim

Assos Turları
Bakırköy/İstanbul
Kartaltepe Mah. İncirli Cad. Alpay İzer Sok. No:4, 34144 Bakırköy/İstanbul

Tatil Danışmanına Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Assos tur rezervasyonu yaptırmak için katılmak istediğiniz Assos turu programının sayfasında bulunan iletişim bilgilerinden yararlanarak tatil danışmanlarımıza ulaşabilir ve turu satın alabilirsiniz. Ayrıca web sitemiz üzerinden online olarak Assos turu için yerinizi ayırtabilir, ödeme işlemlerini gerçekleştirerek rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Seyahat sigortası yaptırmanız halinde otele giriş yapmadan 72 saat önceye kadar rezervasyonunuzu iptal edebilir ve ücret iadenizi alabilirsiniz. Rezervasyon iptalinde, konaklama ücretinin tamamı iade edilirken sigorta ücreti iade edilmez. Sigorta yalnızca otel konaklamasını kapsar, rezervasyonla beraber alınan uçak biletleri ise sigorta kapsamında değildir. Uçak transferleri son 24 saat kalaya kadar kesintisiz iptal edilebilir. Otobüs de satın alınan rezervasyonlarda ise; gidiş otobüsleri için son 2 güne kadar, dönüş otobüsleri içinse tesise giriş gününe kadar yapılan iptal işlemlerinde ulaşım iadeleri kesintisiz yapılır.

Assos turları için Havale/EFT ya da kredi kartı kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Dilerseniz Bakırköy Assos Turları Tatil Home acentemizi ziyaret ederek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Assos tur rezervasyonlarınız için cep telefonunuza ve mail adresinize rezervasyon numarası ile ilgili bilgileriniz ile ilgili belgeler gönderilmektedir.

Assos turları ile Kadırga Koyu, Sivrice Koyu gibi Ege’nin eşsiz koylarında güneşin ve denizin tadını çıkarabilir, dokusuyla hayran bırakan Assos sokaklarında gezerek Akropol, Athena Tapınağı, Agora gbi tarihi yapıları ziyaret edebilirsiniz. Ege mutfağının eşsiz lezzetlerini barındıran Assos’ta keşkek, kalamar, çiroz ve lakerda gibi tatlarla gastronomi şöleni yaşayabilir, Assos turu sonunda hediyelik eşya mağazalarından aksesuar ve tasarım kıyafetler alarak sevdiklerinize onları unutmadığınızı gösterebilirsiniz.

Tatil Danışmanına Sor

assos iletişim
Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (850) 532 33 98