Assos Turları Tatil Home Kuzey Ege’nin Mitik Adasında Unutulmaz Bir Tatil!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Şirketlere Özel Assos Turları

İş ve Tatili Bir Araya Getiren Çözüm! – Assos Şirketlere Özel Turlar

Başarılı şirketlerin en iyi bildiği şeylerden biri başarılarını büyük oranda çalışanların verimliliklerini ve motivasyonlarını en üst düzeyde tutmalarına borçlu olmalarıdır. Motive ve verimli çalışanların sırrı ise mutlu bir çalışma ortamından geçer. Nitekim son yıllarda pek çok şirket çalışanlarının mutluluğunu ve motivasyonunu arttırmak için kurumsal organizasyonlara ve şirket içi aktivitelere çok daha fazla önem vermeye başlamıştır.

Söz konusu kurumsal organizasyonlar olduğunda şirketlere özel tur ve tatillerin yükselen trendlerden biri olduğunu vurgulamak gerekir. Eğer bu konsepte alışkın değilseniz işle tatil bir arada olur mu diye düşünebilirsiniz. Ancak tatilin de işin bir parçası olduğunun altını çizelim! Şirketlere özel Assos turları ile çalışanlarınızın daha mutlu, motive ve verimli olmasını sağlayabilir; iş ortamındaki arkadaşlığı güçlendirebilirsiniz. Gelin isterseniz kurumlara özel Assos turları ve avantajlarına daha yakından bakalım...

Assos Şirket Turları Firmalara Ne Katıyor?

Son aylarda oldukça yoğun mesailerden dolayı çalışanlarınızın bunaldığını mı düşünüyorsunuz? Yoksa stresli bir iş sezonuna şirket olarak şimdiden hazırlanmak, herkesin rahatladığından emin olmak mı? Belki de başarılarından ötürü çalışanlarınızı ödüllendirmek, değerlerinin bilindiğini göstermek istiyorsunuzdur... Tüm bunlar ve çok daha fazlası şirketlere özel Assos turları ile mümkün. İşte Assos kurumsal turlar ve firmalara kattıkları:

 • Assos şirketlere özel turlar çalışanlarınızın mutluluğu ve buna bağlı olarak başarısı için kurumsal aktiviteler yapmanıza imkan sağlar.
 • Assos şirket turları ile iş dışında da birlikte vakit geçiren çalışanlara sahip olabilir, arkadaşlık duygusu ve kurum içi iletişimi güçlü bir firma haline gelebilirsiniz.
 • Şirketlere özel Assos turları ile ofisteki iş motivasyonunu arttırabilir, yüksek bir verimlilikle daha zorlu iş ve sorumlulukların üstesinden çok daha kolay bir biçimde gelebilirsiniz.
 • Müşteri sadakatinizi arttırmak için kurumlara özel Assos turları ile çeşitli etkinlikler düzenleyebilir, özellikle üst segment müşterilerinizi kurumunuzun bir parçası gibi hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Şirketlere Özel Assos Turları Neden Avantajlı?

Assos kurumlara özel turlar, şirketlere nasıl katkı sağlıyor sorusuna yanıt verdik. Ancak tek konu bu değil. Assos’un firmalar için neden tercih edilebilir olduğunu da göz önünde bulundurmak gerekir. Nitekim pek çok firma günümüzde kurumsal turlar için Assos grup turları ile bölgeye gelmeyi tercih ediyor. Peki neden? Aşağıda Assos şirketlere özel turlar ve avantajlarından bahsettik:

 • Assos kurumlara özel turlar ile İzmir, İstanbul ve Ankara başta olmak üzere ülkemizin birçok büyük şehrinden kolaylıkla bölgeye ulaşabilirsiniz.
 • Sabahları Assos’un eşsiz koylarında denizin keyfini çıkarırken akşamları ise iş görüşmeleri yapabilirsiniz.
 • Çanakkale’nin incisinin eşsiz manzaraları ile iş stresi aklınıza dahi gelmez.
 • Kurumsal görüşmelerden vakit buldukça tarihi lokasyonları ziyaret edebilir, fotoğraflar çekebilir, çalışmanın ofiste olmak zorunda olmadığını gösterebilirsiniz.
 • Profesyonel bir organizasyon yapmış olursunuz.
 • Yazın keyfini çıkararak çalışma şansı bulursunuz.
 • Kurumlara özel Assos turları ile lüks toplantı salonlarında etkinlik yapma imkanınız olur.
 • Çalışanlarınız birlikte aktiviteler yapmasını sağlayabilir, kurum içi arkadaşlığı geliştirebilirsiniz.

Kurumsal Buluşmalar İçin En Doğru Adres: Assos Kurumsal Turlar

Şirketlere özel Assos turları ile gerçekleştirebileceğiniz kurumsal aktiviteler söz konusu olduğunda yalnızca çalışanlarınızla yapacağınız şirket içi aktivitelere odaklanmak doğru değildir. Aynı zamanda kurumsal partnerleriniz ve iş ortaklarınızla gerçekleştireceğiniz iş toplantıları, buluşmalar, seminerler, konferanslar ve pek çok etkinlik için şirketlere özel Assos turları ve avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Assos toplantı otelleri; şirketlere özel Assos turları için firmalara; projeksiyondan amfi ve ses sistemine, DVD ve CD oynatıcılardan Wi-Fi’a, uydu ve ışık sistemlerinden lezzetli ikramlara kadar birçok olanakla destek vererek kusursuz bir organizasyon gerçekleştirmelerine yardımcı olmakta ve şirket yemekleri, bayi toplantıları, kurumsal organizasyonlar, seminerler ve benzeri etkinlikler gerçekleştirmelerini sağlamaktadır.

[widget-130]

Yorum Yap

Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (850) 532 33 98