Assos Turları Tatil Home Kuzey Ege’nin Mitik Adasında Unutulmaz Bir Tatil!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Assos Grup Turları

Antik Medeniyetlerin İzini Sevdiklerinizle Sürün!

Son yıllarda dünyanın diğer ülkelerinde olduğu gibi ülkemizde de grup turlarına gösterilen rağbet arttı. Pek çok insan tek başına tatil yapmak yerine grup turları ile sevdikleri ve arkadaşlarını da yanına alıyor, tatilin keyfini birlikte çıkarmayı tercih ediyor. Böylelikle hem yeni yerler görmenin deneyimini yaşarken hem de başka sevdikleriyle eşsiz anları paylaşabilme imkanına sahip oluyor.

Assos grup turları gibi kalabalık aktiviteler yalnızca arkadaş grupları arasında değil; kurumlar arasında da yaygın. Üniversitelerden derneklere, firmalardan özel veya devlet kurumlarına, sivil toplum kuruluşlarından şirket organizasyonlarına kadar farklı alanlarda Assos grup gezileri gibi aktivitelere rastlamak mümkün.

Kalabalık bir arkadaş grubu olarak keyifli bir etkinlik mi arıyorsunuz? Ya da şirket içi motivasyonu arttırmak için kurumsal bir organizasyona ihtiyacınız mı var? Kurumsal partnerlerinizle toplantı yapacağınız güzel bir tur programı mı istiyorsunuz? Eminiz, tüm bunları Assos grup turları ile karşılayabilirsiniz.

Grup Turlarının Avantajları Neler? – Assos Grup Turları

Kabul etmek gerekir ki grup aktiviteleri her zaman bireysel aktivitelere kıyasla daha eğlencelidir. Birçok insanın ilerleyen yaşlarında bile ilk ve ortaokul gezilerini neşeyle anlattığına tanıklık etmiş olmanız muhtemel. Bunun nedeni o insanların grup aktivitelerinin tadını ilk kez aldıkları deneyimlerin bu okul gezileri olmasıdır. Assos grup turları da tam olarak bu deneyimi günümüze taşıyor ve farklı türden kalabalık organizasyonlara olanak tanıyor. Peki Assos grup turları ne gibi avantajlara sahip? İşte bu avantajlardan bazıları:

 • Grup indirimleri ile bütçenizi sarsmayacaksınız.
 • Lüks otellerde uygun fiyata konaklamış olacaksınız.
 • Ulaşım ücretlerine ekstra harcama yapmayacaksınız.
 • Arkadaşlarınızla farklı bir deneyim yaşayacaksınız.
 • Hem iş hem de tatil yapacaksınız.
 • Rehber ücreti ödemeyeceksiniz.
 • Ekstra harcamalarınızda ekonomik çözümler bulabilirsiniz.
 • Tur araçlarında daha eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

Neden Assos Grup Turları? Gruplara Özel Assos Turları Ne Vadediyor?

Grup turlarının avantajlarından bahsettik... Peki neden özellikle Assos? Grup turları Assos ve Çanakkale’nin tadını birlikte çıkarabilmeniz pek çok aktiviteye olanak tanıyor. Assos grup turları ile bölgede karşılaşacağınız farklı deneyimlerden bahsetmeden geçmek olmaz. Aşağıda sizler için Assos grup gezileri ve tatil severler için barındırdığı sürprizlerden bahsettik:

 • Üniversite dalış toplulukları burada geniş bir florada dalma şansı yakalarlar.
 • Sörf yapmak isteyenler grup eğitimlerinden yararlanabilirler.
 • Assos sokaklarında sevdiklerinizle yürüyüş yapabilirsiniz.
 • Eşsiz Assos koylarında Assos grup turları ile yüzebilir, güneşin ve plajın tadını çıkarabilirsiniz.
 • Assos şirket gezileri ile lüks Assos restoranlarında Ege lezzetleri eşliğinde toplantı yapabilir, şarabınızı içerek kurumsal partnerlerinizle geleceğinizi görüşebilirsiniz.
 • Birlikte antik medeniyetlerin izini sürebilir, Assos’un tarihi lokasyonlarını ziyaret edebilirsiniz.

Assos Sevdiklerinizle Daha Güzel!

Grup turları ve Assos şirket gezileri ile Kuzey Ege’nin bu antik bölgesinin keyfini ikiye katlamak istemez misiniz? Ülkemizin kültürel mirasının en önemli parçalarından biri olan Assos’ta keyifli grup etkinlikleri ve keşfedilecek pek çok sır sizi bekliyor. Tur danışmanlarımızla görüşün ve tatilinizi daha fazla ertelemeyin, Assos Turları olarak sizlere hayallerinizdeki tatil deneyimini vadediyoruz...

Siz de hem ailenizle hem de iş arkadaşlarınızla keyifli vakitler geçirmek ve farklı bir deneyim yaşamak istiyorsanız Gruplara özel Assos turları seçeneklerinden yararlanmalısınız. Erken rezervasyon imkanlarıyla tatilinizi daha ekonomik hale getirebilirsiniz.

[widget-130]

Yorum Yap

Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (850) 532 33 98